niedziela, 19 lipca 2009

Proces

Dostałem maila o pewnym procesie. Karnym, choć z prywatnego oskarżenia. A tak naprawdę jest to kolejny atak na chrześcijan i wszystkich, którzy bronią życia nienarodzonych dzieci. Poszło o zdanie, w którym Janna Najfeld mówi, iż Wanda Nowicka jest na liście płac międzynarodowego koncernu promującego antykoncepcję i aborcję (chodzi zapewne o Planned Parenthood, choć nazwa nie pada). Zresztą, posłuchajcie sami...
Były podobne ataki, oskarżenia i procesy sądowe, kierowane wobec organizatorów wystaw, ukazujących prawdziwe oblicze aborcji. Trudno oczekiwać, by coś w tym względzie się miało zmienić. Natomiast świadków Ewangelii Życia trzeba bronić z całą mocą, zarówno w sferze duchowej - modlitwą - jak i społecznej. Nie wolno zabijać dzieci!

Zapraszam zatem wszystkich na stronę procesu p. Joanny Najfeld. Trzeba jej pomóc.

4 komentarze:

Michał pisze...

Komentarz:
http://ajamysle.blogspot.com/2009/07/antykoncepcja.html

Nie jest to sprawa prosta. Przynajmniej dla mnie.

Kienio pisze...

Sprawa nie jest prosta, choć komplikacje nie są tam, gdzie ich Michał szuka. Komplikacja jest w ludzkim sercu, które ma trudności w rozpoznaniu prawdy, albo w podążaniu za rozpoznaną prawdą. Szerzej komentarz do komentarza pod tekstem Michała - patrz link.

Anonimowy pisze...

Moim skromnym zdaniem p. J. Najfeld powinna popracować nad swoim wizerunkiem medialnym ( mowa ciała ). Życzę jej więcej spokoju, sprytu i opanowania. "Bądźcie przebiegli jak węże, lecz nieskazitelni jak gołębie ". Doświadczenie przyjdzie wraz z wiekiem.

Anonimowy pisze...

Jak ktos sie nie zna to niech nie gada głupot!!!!

Wychowanie do zycia w rodzinie jest bardzo potrzebne!!!!!!!!!!wiecej godzin i intesesujace tematy i wszystko sie uda!!!! da sie dotrzec do młodego człowieka!!!